Pasożyty zamieszkują ciała prawdopodobnie ponad 95% ludzi zamieszkujących Ziemie. Są przyczyną bardzo wielu przykrych dolegliwości i chorób. 

Z ich obecności mało kto zdaje sobie sprawę. Ich toksyny (odchody) mogą być przyczyną wielu chorób i dolegliwości w tym nowotworów. Wbrew potocznym opiniom, pasożyty mogą zamieszkać w dowolnym narządzie człowieka a nie tylko w jelitach.

Wykonujemy testy wykrywające ponad 90 różnych pasożytów (glizdy, tasiemce, przywry, tęgoryjce i wiele innych)  w różnych postaciach, które mogą zamieszkać i rozwijać się w ciele człowieka jak również wykonujemy terapie usuwające wykryte pasożyty.

Testowanie trwa do kilkunastu minut , odbywa się metodami intuicyjnymi bez jakiejkolwiek ingerencji w ciało klienta (wystarczy sama obecność osoby badanej).

Obecność pasożyta w ciele człowieka świadczy o zburzeniach pracy układu immunologicznego, który pozwolił pasożytowi wniknąć i zamieszkać w ludzkim ciele, jak też o obecności toksyn, które są pożywką dla pasożyta i stworzyły dla niego przyjazne środowisko życia w ciele człowieka.

Oferujemy specjalny zestaw terapii Biorezonansowych wykonywanych za pomocą urządzenia BICOM 2000 niemieckiej firmy Regumed, które konsekwentnie doprowadzają do usunięcia pasożyta, usunięcia toksyn będących jego pożywką, oraz do przywrócenia układowi immunologicznemu zdolności rozpoznawania pasożyta i niedopuszczenia w przyszłości do ponownego wniknięcia do ciała klienta. Zastosowane terapie doprowadzają do przywrócenia wielu innych nieczynnych bądź zablokowanych procesów fizjologicznych w ciele klienta. Przyczyniają się więc do normowania pracy całego ciała co zaowocuje w przyszłości lepszym stanem zdrowia.